Čistenie bazénov

Čistenie fasád, bazénov a odstraňovanie graffitov

         

ČISTENIE BAZÉNOV

Končiaca zima núti majiteľov bazénov pomýšlať nielen na radovánky a plnohodnotný relax, ale v prvom rade na čistotu a dezinfekciu bazéna. Pravdou je, že vyčistiť bazén je poriadna drina. Veľká plocha je pre laika bez správnej techniky nevyčistitelná. Riadnu dezinfekciu síce zvládne aj laik, avšak len profesionál, ktorý vie, čo robí, dodá bazénu krásny vzhľad a pocit bezpečného kúpania.

Použitím správnej techniky čistenia a vhodnej chémie predĺžite životnosť Vášho bazéna a zamedzíte jeho znehodnoteniu.

Naša spoločnosť LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka aj služby spojené s kompletným čistiacim a dezinfekčným servisom bazénov (okrem bazénovej technológie). Samozrejmosťou je profesionálna technika, chémia a odborne vyškolený personál. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

ČISTENIE STRIECH A FASÁD

Denne prechádzame okolo budov, ktoré našu pozornosť neupútajú, pretože väčšinu z nich spája „opotrebovaný, špinavý vzhľad“. Fasády a strechy našich domov, bytoviek, úradov, obchodov sú denne vystavené poveternostným vplyvom a vplyvom okolia. Mnohé z nich nevyzerajú veľmi pekne. Aj ten najkrajší architektonický skvost vyzerá zle, ak je jeho fasáda v zlom stave. Ak chcete zaujať budovou, musí vyčnievať z radu. Určite to nebude v dnešnej dobe architektúrou. Skôr čistým vzhľadom. Súčasťou mnohých budov sú niekedy krásne terasy, ktoré potrebujú oživiť, vyčistiť. Trh ponúka množstvo produktov na údržbu terás, ale neodborná manipulácia môže Vašu terasu poškodiť. Ak si neuvedomíte, že všetko potrebuje správnu a pravidelnú údržbu, dobrovoľne vystavujete svoj majetok postupnému poškodzovaniu. V konečnom dôsledku sa investícia do terasy, strechy alebo fasády niekoľkonásobne navýši, ako keby ste robili pravidelnú údržbu.