Výškové umývanie okien a fasád

IONIC-SYSTEM ČISTENIE OKIEN

IONIC SYSTÉM

je systém využivajúci ionizovanú vodu, ktorá lepšie viaže špinu ako klasická voda. Pomocou špeciálnych kief a nadstavcov je možné umývať okná, ktoré nie sú otvárateľné až do výšky 15 metrov zo zeme a nie je potrebné objednávať plošinu, resp. stavať lešenie.

Reach&Wash® systém bol prvýkrát predstavený v roku 1997. Pokračujeme s posúvaním hraníc nových technológií s prebiehajúcim záväzkom k výskumu a vývoju. Náš nový systém ZeroTM je na špici v technológiách v čistení čistou vodou. Obsahuje niekoľko funkcií, ktoré umožňujú čistiacim prostriedkom pracovať efektívnejšie. Jednou z nich je čistá voda Zero ppb (tisíckrát čistejšie ako predtým). Ionizovaná voda je tak čistá, že má vynikajúce výsledky, ktoré sú zaručené. Na oplachovanie sa používa minimálne množstvo vody, čo šetrí čas a peniaze.

Všetko tam kde to potrebujete: Prenosné systémy sú jednoduché na prepravu. Van-montované Reach&WashTM systémy fungujú tak, že namiesto čističov obsahujú waterfed tyč a hadicu. Práca môže začať v priebehu niekoľkých minút na každom mieste a kedykoľvek.