Forzaspira C110_Plus je bezsáčkový, multicyklónový vysávač, ktorý vo svojej kompaktnej veľkosti skrýva maximálny príkon 800 W. HEPA filter zachytí aj tie najmenšie čiastočky prachu a tým garantuje očistený vzduch. Nastaviteľný sací výkon a široký výber príslušenstva Vám pomôžu vyčistiť ktorúkoľvek plochu vo Vašej domácnosti. Univerzálna kefa s dvoma pozíciami si poradí s kobercom alebo inou tvrdšie plochou \\(mramor, dlažba\\). Na citlivé podlahovej plochy je v príslušenstve zahrnutý špeciálna kefa na parkety, ktorý je vďaka jemným štetinám perfektne vyčistí bez jediného škrabnutia. Ďalej je v príslušenstvo sacej hubice, ktorá Vám umožní vyčistiť pohovky, vankúše a interiéry áut. Iste využijete aj sací nástavec, s ktorým sa dostanete do ťažko prístupných priestorov.

Výbava:

  • Univerzálna hubica
  • Špeciálna kefa na parkety
  • Sacia hubica
  • Sací nádstavec
  • Zabudovaný držiak na príslušenstvo
  • Teleskopická týč
Rozmery (d) 280.00 mm
Rozmery (š) 380.00 mm
Rozmery (v) 320.00 mm
Prevedenie Hobby
Príkon 800 W
Objem nádoby 2 l
Hlučnosť 80 dB
Hmotnosť 4,7 kg
Dĺžka el. kábla 8 m

Čistiace služby

Ponúkame Vám čistiace a upratovacie služby pre domácnosti aj firmy, zmluvne aj jednorázovo. Naš personál Vám ochotne poradí, pomôže.

Regály do áut

Vozíte v autách drahé náradie, nástroje a iné materiály či vybavenie? Máme pre Vás vstavané regály, ktoré Vám vyskladáme na mieru a zväčšia Vám úložný priestor v aute.

Požičovňa

Firma LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka požičanie stroja na predajni.