Jednomotorový profesionálny mokro-suchý vysávač s rozsiahlym štandardným príslušenstvom a objemom nádoby 55 l. Špeciálny filtračný systém umožňuje striedanie mokrého a suchého vysávania bez výmeny filtra. Pri dosiahnutí maximálnej výšky naplnenia dochádza k elektronickému vypnutiu.Mokro-suchý vysávač NT 611 Eco K je stroj s obzvlášť komfortnou obsluhou, ktorý sa hodí na univerzálne použitie v oblasti remesiel. Veľmi praktický je plochý skladaný filter nového vysávača, ktorý ponúka mnoho výhod: Používateľ môže vysávať bez dlhšieho prerušenia striedavo namokro a nasucho, pretože filtračná vložka leží vždy nad hladinou kvapaliny. Filter je možné jednoducho a rýchlo dosiahnuť, bez toho aby sa musela sňať hlava turbíny. Plochý skladaný filter zvyšuje použiteľný objem zbernej nádoby na nečistoty, lebo do nej nezasahuje. Power-Filter Clean systém - čistenie filtra prostredníctvom diaľkového ovládania - sa stará o konštantne vysoký sací výkon. Elektronická kontrola stavu hladiny samostatne vypne turbínu pri dosiahnutí maximálneho stavu hladiny kvapaliny. S dvoma veľkými pojazdnými kolesami vzadu a dvoma otočnými kolesami vpredu je robustný stroj bezpečný proti prevrhnutiua veľmi pohyblivý, vďaka jeho nízkej hmotnosti 14 kg je ho možné bez problémov prenášať. Komfort ponúka aj veľký hlavný vypínač a držiak kábla a príslušenstva na stroji.
Rozmery (d) 570.00 mm
Rozmery (š) 430.00 mm
Rozmery (v) 860.00 mm
Napätie 220.00 V
Prevedenie Profi
Dĺžka kábla 10.00 m

Čistiace služby

Ponúkame Vám čistiace a upratovacie služby pre domácnosti aj firmy, zmluvne aj jednorázovo. Naš personál Vám ochotne poradí, pomôže.

Regály do áut

Vozíte v autách drahé náradie, nástroje a iné materiály či vybavenie? Máme pre Vás vstavané regály, ktoré Vám vyskladáme na mieru a zväčšia Vám úložný priestor v aute.

Požičovňa

Firma LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka požičanie stroja na predajni.