S La Vaporella, vyrobenou v Taliansku, bude žehlenie rýchle a ľahké! So 4 predvolenými programami a univerzálnou funkciou, ktorá dokonale kombinuje paru a teplotu, môžete ľahko žehliť akýkoľvek druh tkaniny - od hodvábu po ľan. Kotol s kapacitou 7 barov, neobmedzenou prevádzkovou autonómiou a čerpadlom 15 BAR vám umožní žehliť ako profesionál. Inovatívna žehliaca plocha s patentovanou viacsmerovou technológiou „360 ° FLUID CURVE TECHNOLOGY“ odstraňuje aj tie najnáročnejšie záhyby. Spoločnosť La Vaporella má nový, výkonný parný generátor s inovatívnou technológiou „NO CALC LONG LIFE BOILER“, ktorá zabraňuje nepriaznivému ovplyvneniu váhy na prístroji, aby sa predĺžila jeho životnosť. To zaručuje dlhodobú maximálnu spoľahlivosť.
Rozmery (d) 456.00 mm
Rozmery (š) 346.00 mm
Rozmery (v) 306.00 mm
Prevedenie Hobby
Hmotnosť 5,2 kg
Výkon ohrevu 2300 W
Max. tlak pary 1 bar
Objem kotla / nádrže 1,6 l
Doba nahrievania 2 min
Prietok pary 450.00 kg/h

Čistiace služby

Ponúkame Vám čistiace a upratovacie služby pre domácnosti aj firmy, zmluvne aj jednorázovo. Naš personál Vám ochotne poradí, pomôže.

Regály do áut

Vozíte v autách drahé náradie, nástroje a iné materiály či vybavenie? Máme pre Vás vstavané regály, ktoré Vám vyskladáme na mieru a zväčšia Vám úložný priestor v aute.

Požičovňa

Firma LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka požičanie stroja na predajni.