čistiaci stroj s účinným systémom čistenia kobercov s nástrekom vody a použitím čistiacej chémiejeden sací motordýza podlahová a na čalúnenievnútorná nádrž na čistú vodu o veľkosti 6,5 lveľmi dobrá manipulácia vďaka kompaktným rozmerom – nefarbiace kolieska, šetrné ku všetkým druhom povrchovoddelené nádoby na čistú a špinavú vodu, rovnako sú samostatne vyberateľnékombinácia rýchleho a zároveň hĺbkového čistenia s jednoduchým narábanímnádoby na vodu sú z dymového skla, čo zabezpečuje kontrolu nad stavom vody v nichjednoduché prepínanie medzi nastrekovaním a nasávaním, tlačidlá sú umiestnené na rukovätisieťový kábel možno uložiť na prístroji Použitie: - široké využitie - čistenie čalúneného nábytku, interiérov áut, kobercov 
Rozmery (d) 550.00 mm
Rozmery (š) 350.00 mm
Rozmery (v) 635.00 mm
Napätie 230.00 V
Prevedenie Profi
Príkon 1100 W
Vákuum 230 mbar
Dĺžka sacej hadice 2,5 m
Hmotnosť 13 kg
Dĺžka el. kábla 7,5 m
Max. tlak pary 4 bar

Čistiace služby

Ponúkame Vám čistiace a upratovacie služby pre domácnosti aj firmy, zmluvne aj jednorázovo. Naš personál Vám ochotne poradí, pomôže.

Regály do áut

Vozíte v autách drahé náradie, nástroje a iné materiály či vybavenie? Máme pre Vás vstavané regály, ktoré Vám vyskladáme na mieru a zväčšia Vám úložný priestor v aute.

Požičovňa

Firma LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka požičanie stroja na predajni.