Výrobca: LED-SOLAR Kód produktu: 763591

312 € s DPH
Skladom - Kvôli veľkému záujmu vybavujeme objednávky podľa poradia ako boli zadané. Výrobca nám priébežne dodáva tovar na sklad. Dodanie do cca. 1 mesiac.
ks

Chráňte svoj domov, kanceláriu, triedu, šatňu, kuchynku, hotel či predajňu UV sterilizátorom vzduchu Sterillight Air • predstavuje uzavretý typ germicídneho žiariča, čo znamená, že sterilizáciu vzduchu možno realizovať za prítomnosti ľudí • pracuje na báze UV-C žiarenia, ktoré sa dlhodobo používa v medicínskej praxi na sterilizáciu nástrojov, povrchov a vzduchu • vysoko efektívne likviduje vírusy, baktérie, plesne a roztoče • zdroj UV-C žiarenia v tomto sterilizátore je zabudovaný do uzavretých komôr, ktoré chránia človeka pred priamym zásahom a môže sa používať na sterilizáciu vzduchu počas jeho prítomnosti v ľubovoľne dlhom čase • sterilizátor je vyrábaný na Slovensku

Hmotnosť 5,3 kg
Montáž Na stenu
Napájanie 230.00 V
Objem prečerpaného vzduchu 20 m3 / h
Príkon 19 W
Rozmery (D x Š x V) 749 x 220 x 91 mm
Zdroj UV – C žiarenia 1 x 15 W
Životnosť UVC zdroja: 8000 hod.
Katalógový list (pdf, 400.2 kB)
Návod (pdf, 2.2 MB)

Čistiace služby

Ponúkame Vám čistiace a upratovacie služby pre domácnosti aj firmy, zmluvne aj jednorázovo. Naš personál Vám ochotne poradí, pomôže.

Regály do áut

Vozíte v autách drahé náradie, nástroje a iné materiály či vybavenie? Máme pre Vás vstavané regály, ktoré Vám vyskladáme na mieru a zväčšia Vám úložný priestor v aute.

Požičovňa

Firma LUX Prešov, s.r.o. Vám ponúka požičanie stroja na predajni.