IONIC-SYSTEM Čistenie okien 

Novinka pre čistenie okien. Je to systém využívajúci ionizovanú vodu, ktorá lepšie viaže špinu ako klasická voda. Pomocou špeciálnych kief a nadstavcov je možné umývať okná do výšky 15 metrov zo zeme.

 

Plne funkčný elektronický systém Zero zabezpečuje spoľahlivú prevádzku priamo na mieste čistenia. Pomocou tlaku sa voda dostáva cez vysúvateľné rúčky do najvyšších miest.

Reach&Wash® systém bol prvýkrát predstavený v roku 1997. Pokračujeme s posúvaním hraníc nových technológií s prebiehajúcim záväzkom k výskumu a vývoju. Náš nový systém Zero™ je na špici v technológiách v čistení čistou vodou. Obsahuje niekoľko funkcií, ktoré umožňujú čistiacim prostriedkom pracovať efektívnejšie. Jednou z nich je čistá voda Zeroppb (tisíckrát čistejšie ako predtým). Na oplachovanie sa používa minimálne množstvo vody čo šetrí čas a peniaze.


Všetko tam kde to potrebujete:
Umývanie okien je biznis, kde naozaj čas sú peniaze. Rýchlejšia práca môže byť dokončená za konkurencieschopné ceny. Čím viac okien, ktoré možno umývať v jeden deň znamená viac peňazí, ktoré možno získať.
Prenosné trolejové systémy sú jednoduché na prepravu. Van-montované Reach&Wash™ systémy fungujú tak, že namiesto čističov obsahujú waterfed tyč a hadicu. Na rozdiel od prenosných trolejových systémov, ktoré vyžadujú použitie vody a elektriny od zákazníka, montáž Reach&Wash™ je sebestačná. Práca môže začať v priebehu niekoľkých sekúnd na každom mieste a kedykoľvek.
"Montáž do vozidla znamená, že máte všetko čo potrebujete, tam kde to potrebujete a nie je potrebné sa spoliehať na nikoho so zásobovaním vodou."